Başkanımız Mehmet AYBATILI'nın Mesajı

Değerli esnaf ve sanatkarlar üyelerimiz;

Bu makamlar hizmet makamıdır. Makamlar gelip geçici, hizmetler kalıcıdır. Amacımız, Isparta'nın  en büyük sivil toplum kuruluşu olan IESOB'da hoş bir seda bırakmak,temsil ettiğimiz üyelerimize layık oldukları hizmeti verebilmektir.

Üzerimizdeki yükün ne kadar ağır olduğunun farkındayız. Ben ve yönetimdeki arkadaşlarım, esnaflıktan geldik. Esnaf ve sanatkarın sorunlarını çok iyi biliyoruz. Sorunların çözümünde katkıda bulunmak, gerek merkezi hükümetle, gerekse yerel yönetimlerle sorunlarımızı çözmek için mücadele vereceğiz.

Görevde olduğumuz süre içerisinde 12 bin üyemizin sesi olacağız. Onların sorunlarını, sıkıntılarını, beklentilerini, en üst perdeden dile getireceğiz. Bize destek veren tüm odalarımızla el ele vererek, sorunlarımızın çözümü için mücadele edeceğiz.

Önümüzdeki süreçte birliğimizdeki değişimi tüm üyelerimiz ve Isparta kamuoyu görecektir

Başkanımız Mehmet AYBATILI'nın Özgeçmişi

1953 yılında Isparta'da dünyaya gelen Birlik Başkanımız Sayın Mehmet AYBATILI, ilk, orta ve lise Öğrenimini yine Isparta'da tamamladı. Evli ve 2 çocuk babası olan Birlik Başkanımız Sayın Mehmet AYBATILI, hizmet sektöründe çeşitli mesleklerde faaliyet göstermiş, 1977 yılından beri Esnaf teşkilatının çeşitli kademelerinde Yönetim Kurulu Üyeliği ve Başkanlığı görevlerinde bulunmuş olup, halen Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimiz Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir. Teşkilatımıza büyük hizmetler veren Başkanımız, teşkilatın ve esnafın sorunlarını yakından takip etmiş ve çözümleri için büyük emekler sarf etmiştir.